תכנון הריון ולידה

תכנון לידה עם דייזימנסים להיכנס להריון?

תכנון משפחה קל ונוח.

הכירו את דייזי!

דייזי, שעוקב אחר המחזור החודשי שלך ביחד עם האפליקציה יעזרו לך להיכנס להריון מהר יותר מאשר אי פעם – הכל באופן טבעי ומהנה ללא הורמונים ותופעות לוואי.

במדינה בה אחוז ההריונות כתוצאה מטיפולי פוריות הוא מהגבוהים בעולם, דייזי יכול לסייע לזוגות המתקשים להיקלט להריון טרם בחירה במסלול של טיפולי הפוריות IVF הדורשים שימוש תדיר בהורמונים. טיפולי ה IVF מיועדים לפתור בעיות פוריות,  כאשר אין בעיית פוריות מוגדרת והקשיים הם בלתי מוסברים – דייזי יכול לסייע בקביעת מועד מתאים לקיום היחסים להגדלת הסיכוי לקליטה.

זוגות רבים מנסים להיכנס להריון במשך תקופה ארוכה של זמן, למרבה הצער ללא הצלחה. עם זאת, לא תמיד בגלל סיבות ביולוגיות, לעיתים הבעיה הינה פשוטה מאוד של לקיים יחסים בימים הנכונים.

כל אישה יכולה להיכנס להריון רק במעט מאוד ימים בכל מחזור: חמישה ימים לפני וביום של הביוץ בפועל.

בלי לדעת על המחזור שלך, תחמיצי את הימים החשובים בקלות.

דייזי עוזר לך לעקוב אחר המחזור החודשי שלך ומראה לך כאשר הסיכויים להשגת הריון הם הגבוהים ביותר (כך שלעולם לא תתפסי שוב עושה אהבה כדי להיכנס להריון בימים הלא נכונים!)

במיוחד אם יש לך קושי להיקלט, חשוב לדעת מתי בדיוק וכמה הם הימים הפוריים. אותו הדבר חל כאשר הזרע של בן הזוג שלך הוא קצר ימים או קצת איטי.

Daysy מציג לך באילו ימים את פוריה ואת תחזית הביוץ הקרוב שלך לאחר שלמד את המחזורים האישיים שלך.

אין צורך להיות במתח ולבצע בדיקות עם מקלוני ביוץ, כיוון שתדעי את התחזית מוקדם – דבר שיוסיף לשקט הנפשי שלך ויוריד את הסיכוי ללחץ לקראת הביוץ אשר משפיע על המחזור:

day of ovulation

= תחזית ליום הביוץ

fertile day
= יום פורה

האפליקציה של דייזי – daysyView, מציעה לך את האפשרות לצפייה בתחזית לימים הפוריים בתצוגה מקדימה של תחזית חודשית. בהתבסס על המידע שנאסף באמצעות המדידות שלך, דייזי מחשב תחזית פרוגנוסטיית של המחזור שלך, ומאפשר לך לתכנן קדימה בלי כל לחץ.

רוצה לדעת עוד?
חייגי 03-949-2000